Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DERATYZACJA – całokształt działań, mający na celu ukształtowanie środowiska w ten sposób, by nie sprzyjało ono pojawianiu się gryzoni. Deratyzacja to oprócz zwalczania wszelkich szkodliwych gryzoni poprzez stosowanie chemicznych, fizycznych bądź biologicznych środków, także działania prewencyjne, monitorujące czy też korygujące dotyczące pojawiania się przede wszystkim myszy oraz szczurów.

 Firma nasza stosuje zintegrowane metody zwalczania gryzoni.

Aby schwytać gryzonie wykorzystujemy profesjonalne urządzenia takie jak: karmniki deratyzacyjne, chwytacze żywołowone, chwytacze mechaniczne, chwytacze elektryczne, pułapki klejowe. Dla każdego obiektu przygotowujemy się i podchodzimy indywidualnie. Stosujemy rodentycydy w postaci trutek miękkich, granulatów, płynu czy też w formie zatrutego ziarna. Są to tzw. antykoagulanty pierwszej i drugiej generacji. Te pierwsze powodują zatrucie po kilkukrotnym pobraniu, natomiast te drugie są truciznami o działaniu chronicznym (z opóźnionym efektem) i są trujące dla gryzoni już po pojedynczym pobraniu.

Monitoring szkodników - Aby zabezpieczyć obiekt przed gryzoniami i owadami niezbędne jest wdrożenie i organizacja programu ochrony przed szkodnikami.

Zakładom spożywczym oferujemy realizację programu profilaktyki i zwalczania szkodników sanitarnych. Posiadamy rzetelną wiedzę, kwalifikację i doświadczenie.

Monitoring szkodników pozwala na systematyczną ochronę Waszych obiektów przed owadami i gryzoniami.

Jest to działanie profilaktyczne, które pozwala na szybką reakcję w przypadku inwazji szkodników.

Aby uzyskać szczegółową informację odnośnie usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Gryzonie i myszy to bardzo niebezpieczne szkodniki, nie tylko ze względu na rozprzestrzenianie się chorób (poprzez zarazki: Salmonella spp, Escherichia coli, Hantaviruses, Dżuma, Toksoplazma), ale także na straty finansowe, które generują (np. przegryzienie instalacji elektrycznych, zniszczenia magazynowej żywności). Deratyzacja jest zatem kluczowa.

NAJPOPULARNIEJSZE GRYZONIE:

monitoring szkodników