Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DEZYNFEKCJA nazywana również odkażaniem, to szereg zabiegów, mających na celu zlikwidowanie szkodliwych drobnoustrojów na powierzchniach i przedmiotach użytkowych. Do jej przeprowadzenia używa się różnych środków dezynfekujących zależnie od rodzaju mikroorganizmów, które należy wyeliminować (wirusy, bakterie, grzyby itp.). Stosuje się powszechnie różnego rodzaju metody dezynfekcji, takie jak:

  • polewanie,
  • oprysk drobnokroplisty,
  • zanurzanie (dot. przedmiotów),
  • zamgławianie (na zimno i gorąco),

Jedną ze skutecznych form zabezpieczenia zakładu ( lecz nie tylko ) przed owadami jest zamgławianie termiczne inaczej zwane aerozolowaniem.
Metoda zamgławiania termicznego również stosowana przez nasz wykwalifikowany zespół profesjonalistów doskonale sprawdza się w walce z karaluchami, mrówkami, pchłami, molami,szerszeniami, osami, komarami, muszkami i szkodnikami drewna, jak również prusakami, pluskwami,meszkami biegaczowatymi, chrząszczami z rodziny czarnuchowate bytującymi w przechowalniach ziarna i zbóż i produktów przemiału.
Niezawodność zamgławiania termicznego skutkuje dużym zainteresowaniem tak rolników, ogrodników jak i wszystkich chcących cieszyć się spokojem i relaksem na swoich posesjach.
W porównaniu ze zwykłym opryskiem innowacyjna metoda zamgławiania termicznego wyróżnia się oszczędnością czasu, pieniędzy i zdrowia. To doskonała alternatywa zwalczania owadów w pomieszczeniach i przestrzeni otwartej bez użycia pestycydów.

  • posypywanie,
  • zadymianie.