Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DEZYNSEKCJA - zwalczanie szkodliwych owadów latających i biegających, a także chrząszczy magazynowych, które są szkodnikami żywności. Zakres dezynsekcji obejmuje także zwalczanie roztoczy. Zabiegi dezynsekcji wykonywane są za pomocą metody chemicznej, biotechnologicznej, fizycznej oraz mechanicznej. Do sposobów walki z owadami należy ponadto wyłapywanie ich poprzez zastosowanie lepów zawierających atrakanty, bądź feromony oraz za pomocą lamp owadobójczych wyposażonych w wabiące owady latające światło UV.

 

Zwalczanie pluskiew

Pluskwy spotykane są najczęściej w miejscach takich jak mieszkania, hotele, środki transportu publicznego. Pluskwy uwielbiają lokować się w starych tapczanach, materacach, gniazdkach, listwach a nawet obrazach. Pluskwy udomowiają się w szparach i szczelinach. Problematyka pluskiew związana jest w największej mierze z blokowiskami z powodu łatwej możliwości przechodzenia między mieszkaniami (na przykład poprzez wentylację czy rury) stąd zwalczanie pluskiew nie należy do łatwych wyzwań.

Najbardziej skuteczne zwalczanie pluskiew to proces, który wymaga zastosowania profesjonalnych preparatów używanych przez wyspecjalizowane firmy.

Na początku należy przeprowadzić dokładną inspekcję lokalu i lokalizacji miejsc, w których występują pluskwy. Aby zlikwidować wszystkie stadia rozwoju pluskwy ludzkiej (tj. jaja, larwy, postać dorosła) stosujemy metody dezynsekcji chemicznej i fizycznej.

Zwalczanie pluskiew jest naszą specjalnością. Stosujemy bardzo skuteczne środki chemiczne. Poprzez wieloletnie doświadczenie opracowaliśmy skuteczne metody zwalczania pluskwy ludzkiej, które dostosowujemy indywidualnie do wymagać naszych Klientów.

Na usługę zwalczania pluskiew udzielamy pełnej gwarancji.

W celu bliższego zapoznania się z naszymi usługami związanymi ze zwalczaniem pluskiew zachęcamy do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 600137410

NAJPOPULARNIEJSZE OWADY:

 zwalczanie pluskiew i owadów