Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

gazowanie zboża

 

Fumigacja - gazowanie zboża, gazowanie budynków 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne usługi zwalczania szkodników magazynowych.

Jako jedyna firma w regionie posiadamy największe doświadczenie w zakresie gazowania zboża w silosach zbożowych, magazynach płaskich, statkach, przyczepach itp. Proces ten zwalcza owady takie jak : wołek, trojszyk, rozkruszek i inne.

Do gazowania szkodników magazynowych stosuje się obecnie cztery fumiganty: fosforowodór, bromek metylu (w stanie wycofywania), fluorek sulfurylu, dwutlenek węgla. Przy czym cały proces gazowania zboża przebiega w zgodzie ze ścisłymi procedurami zachowania bezpieczeństwa z całkowicie naturalnych materiałów, zachwycając swoją wysoką skutecznością.

Fumigacja znalazła zastosowanie nie tylko przy likwidacji szkodników w zbożu, ale również jako : fumigacja produktów spożywczo-rolnych czy obiektów sakralnych.

Gazowanie budynków, drewna, domów pustych obiektów w których są problemy ze szkodnikami drewna to również nasza specjalizacja.

Dajemy gwarancję na wykonywane zabiegi, pozostawiamy protokół fumigacji, pouczamy Kontrahenta o ewentualnych zagrożeniach.

Gwarantujemy wysoką skuteczność w najtrudniejszych warunkach!

 

Fumigant, który stosujemy to QUICKPHOS Pellets 56GE.


Trucizna klasy I. Do stosowania przez specjalne ekipy. Zawiera 56 % fosforku glinu. Preparat owadobójczy i gryzoniobójczy o działaniu gazowym w formie pigułek.

Pod wpływem wilgoci powstaje fosforowodór. Jedna pigułka o masie 0,6g wytwarza 0,2g fosforowodoru.
Przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń oraz materiału siewnego. Doskonale sprawdza się przy gazowaniu zboża.