Biolog terenowy

Biolog terenowy

Biolog terenowy jest to osoba mająca wiedzę o szkodnikach, a także o właściwej ochronie przed ich występowaniem. Biolog terenowy udoskonala system zabezpieczenia obiektu w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, gwarantuje czynne doradztwo w ochronie przed szkodnikami oraz dokładnie określa występowanie ryzyka w zakresie DDD.

Według standardów BRC wersja 7 wymagane jest, aby pracownik Zakładu produkującego żywność wraz z biologiem terenowym przeprowadził przynajmniej raz w roku inspekcję na terenie Zakładu. Podczas audytu biologa terenowego należy ustalić sprzyjające szkodnikom okoliczności oraz przeanalizować pracę zewnętrznej firmy zwalczającej szkodniki.

Do zadań biologa terenowego należy:

  • określenie aktywności szkodników na terenie Zakładu. Ocenienie skuteczności działań firmy ddd obsługującej zakład,
  • przegląd dokumentacji ochrony przed szkodnikami,
  •  ustalenie rozwiązań systemu ochrony przed szkodnikami oraz doradzenie ulepszenia.

Jeżeli niezbędne jest przeprowadzenie audytu wewnętrznego dla potrzeb systemu BRC, podejrzewają Państwo, że firma DDD niewłaściwie spełnia swoje obowiązki czy też należy udoskonalić i zwiększyć skuteczność ochrony Zakładu przed szkodnikami – zapraszamy do kontaktu!

Posiadamy odpowiednie kompetencje, określamy występujące w Zakładzie zagrożenia wystąpienia szkodników, jak również wskazujemy warunki sprzyjające ich mnożeniu się.
Sporządzamy szczegółowy raport z przeprowadzonego audytu, który zawiera wszelkie wnioski, oceny i sugestie. Polecamy Państwu współpracę z naszym biologiem terenowym, który legitymuje się odpowiednimi zaświadczeniami i certyfikatami, a także ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w zakresie DDD.

    Darmowa wycena!

    Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Może interesuje Cię wycena naszych usług? Wyślij zapytanie, a odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.