Zwalczanie Pluskiew

Zwalczanie Pluskiew

Pluskwy spotykane są najczęściej w miejscach takich jak mieszkania, hotele, środki transportu publicznego. Insekty te uwielbiają lokować się w starych tapczanach, materacach, gniazdkach, listwach a nawet obrazach. Pluskwy udomowiają się w szparach i szczelinach. Problematyka pluskiew związana jest w największej mierze z blokowiskami z powodu łatwej możliwości przechodzenia między mieszkaniami (na przykład poprzez wentylację czy rury) stąd zwalczanie pluskiew nie należy do łatwych wyzwań.

Najskuteczniejszą metodą zwalczania pluskiew jest proces, który wymaga zastosowania profesjonalnych preparatów używanych przez wyspecjalizowane firmy.

Na początku należy przeprowadzić dokładną inspekcję lokalu i lokalizacji miejsc, w których występują pluskwy. Aby zlikwidować wszystkie stadia rozwoju pluskwy ludzkiej (tj. jaja, larwy, postać dorosła) stosujemy metody dezynsekcji chemicznej i fizycznej. Stosujemy między innymi metodę zamgławiania (Ulv). Jest to jedna z najczęściej stosowanych oraz dających stosunkowo szybkie efekty metoda przy użyciu której wytwarzana jest „mgła” chemiczna pokrywająca najmniejsze szczeliny w pomieszczeniu, dzięki czemu owady chowające się w zakamarkach bardzo szybko mają kontakt z biobójczą substancją.

Zapewniamy dyskrecję – nasze samochody są nieoznakowane a pracownicy kombinezony ochronne zakładają dopiero u klienta.

Zwalczanie pluskiew jest naszą specjalnością. Stosujemy bardzo skuteczne środki chemiczne. Poprzez wieloletnie doświadczenie opracowaliśmy skuteczne metody zwalczania pluskwy ludzkiej, które dostosowujemy indywidualnie do wymagań naszych Klientów.
Na usługę zwalczania pluskiew udzielamy pełnej gwarancji.

    Darmowa wycena!

    Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Może interesuje Cię wycena naszych usług? Wyślij zapytanie, a odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.