Odkomarzanie

Odkomarzanie

Komary żywiąc się ludzką krwią mogą żyć nawet dwa miesiące. Znaczna inwazja komarów występuje w pobliżu zbiorników wodnych, jezior, strumieni. Istnieje około 50 różnych gatunków komarów. Dzięki swojemu rozwiniętemu węchowi komary natychmiast docierają do cieplejszych od otoczenia obiektów, w szczególności są to dzieci, młodzi mężczyźni i kobiety w okresie owulacji którzy mają wyższą od przeciętnej temperaturę skóry.

Odkomarzanie jest to metoda, która polega na pozbyciu się tych uciążliwych insektów z terenu działki, ogrodu i innego otwartego terenu. Stosując odpowiednie metody i preparaty zabieg odkomarzania pozwala na pozbycie się komarów nawet do kilku tygodni.

Oferujemy skuteczne zabiegi odkomarzania na terenie:

  • ogrodów, parków
  • placów zabaw,
  • terenów otwartych,
  • działek,
  • pół namiotowych i golfowych,
  • innych obiektów.

Zabieg odkomarzania należy przeprowadzać precyzyjnie i starannie. Zakład DDD Andrzej Panfil przeprowadza zabieg za pomocą specjalistycznych opryskiwaczy lub zamgławiaczy, dzięki którym preparat jest dokładnie rozprowadzony.
Jeżeli macie Państwo kłopot z komarami na swojej posesji i potrzebujecie profesjonalnego odkomarzania – nasza firma jest solidnym i sprawdzonym parterem w tej dziedzinie. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Przykładowe realizacje usługi odkomarzania

    Darmowa wycena!

    Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Może interesuje Cię wycena naszych usług? Wyślij zapytanie, a odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.