Elektroniczny system monitorowania szkodników

Elektroniczny system monitorowania szkodników

Monitoring jest podstawowym narzędziem w metodach zwalczania szkodników, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania zakładu. W naszej firmie od lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w tej dziedzinie. Idąc za rozwijającą się technologią, aby wesprzeć proces monitoringu, a zarazem zaoszczędzić czas prowadzimy również elektroniczny system do obsługi monitoringu ddd na życzenie klienta.

Elektroniczny system monitoringu szkodników, wspiera proces obsługi urządzeń, działa on na podstawie czytników kodów kreskowych, który umożliwia dostęp online do pełnej dokumentacji programu ochrony przed szkodnikami.
Zaletami systemu są aktualna dokumentacja techniczna, a także większa kontrola dzięki możliwości natychmiastowego generowania trendów i analiz.

Dokumentacja

Dostęp online do pełnej dokumentacji ochrony przed szkodnikami: analiz, raportów, działań korygujących, ilości użytych środków. Raporty na wskazany przez klienta adres e-mail w wersji elektronicznej.

Analiza aktywności szkodników

Automatycznie generowane trendy aktywności szkodników od razu po przeprowadzeniu monitoringu ddd. Powiadomienia o przekroczonym progu występowania szkodników.

Zalecenia dla klienta

Zalecenia od firmy DDD ze zdjęciami niezgodności dotyczące stanu sanitarnego w Zakładzie, stanu technicznego urządzeń do monitorowania aktywności szkodników.

Harmonogram wizyt

Zaplanowane wizyty techników. Zgłaszanie przez klienta interwencji online w systemie z opcją automatycznego powiadamiania.

Spokojny audyt!

Spełnienie przepisów restrykcyjnych kontroli, audytów niezapowiedzianych w zakładzie.
Dostęp przez klienta do historii usług oraz pełnej dokumentacji 24/7.

 

Elektroniczny monitoring

Obsługa każdego urządzenia monitorującego aktywność szkodników. Wykorzystanie czytników kodów kreskowych, dzięki którym nie ma ryzyka pomyłki lub przeoczenia urządzenia podczas monitoringu. Rzetelność należytego przeprowadzenia monitoringu deratyzacyjnego i dezynsekcyjnego.

    Darmowa wycena!

    Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Może interesuje Cię wycena naszych usług? Wyślij zapytanie, a odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

    Zadzwoń do nas!