Ozonowanie, likwidacja przykrych zapachów

Ozonowanie, likwidacja przykrych zapachów

Ozon jest to gaz niepalny, ze względu na swoje bakteriobójcze działanie określany jest jako najsilniejszy preparat przeznaczony do dezynfekcji. Gaz ten stosowany jest, aby oczyszczać pomieszczenia z bakterii, grzybów drobnoustrojów oraz likwidować nieprzyjemne zapachy. Dzięki zastosowaniu ozonu bakterie są zabite już przy stężeniu 13 µg/dm3.

Ozonowanie to zastosowanie ozonu do dezynfekcji pomieszczeń, oczyszczania powietrza.

Jest to metoda, którą stosuje się w pomieszczeniach bez użycia środków chemicznych, stosując urządzenie wytwarzające ozon
Należy jednak podkreślić, że mimo, iż ozon jest bezpieczny to w przypadku przekroczenia jego normy stężenia może być trujący. Szkodliwe stężenie to te, powyżej 0,08 ppm, ozon jest wówczas niebezpieczny dla ludzi i zwierząt. Należy zatem pamiętać, aby nie podejmować się samodzielnie ozonowania pomieszczeń, tylko zlecić usługę tę wyspecjalizowanej firmie.

Zachęcamy do skorzystania z usług ozonowania, gaz ten działa szybko, dokładnie, co przekłada się na rezultaty w przyszłości.

    Darmowa wycena!

    Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Może interesuje Cię wycena naszych usług? Wyślij zapytanie, a odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.
    Dodaj komentarz

    Your email address will not be published. Required fields are marked *