Zwalczanie much (odmuszanie)

Zwalczanie much (odmuszanie)

Zwalczanie much (odmusznie) to istotny problem dla ludzi mieszkających zarówno na wsi jak i mieście, szczególnie latem. 

Aby skutecznie zwalczyć muchy należy przede wszystkim zacząć od uszczelnienia budynków do których muchy się przedostają. Istotne jest również odpowiednie zabezpieczenie odpadów po jedzeniu, które powinny być zasłonione pokrywami. Zachowanie zasad sanitarnych przy zwalczaniu much to bardzo ważna kwestia. 

Mucha siadając najpierw na odchodach, a następnie na naszym jedzeniu przenosi bardzo wiele chorób takich jak np.: salmonella, dur brzuszny, cholera. 

Owad ten stwarza zagrożenie epidemiologiczne: badania dowiodły, że na powierzchni swego ciała mucha może przenieść do 6 milionów bakterii. 

Z tego względu obecności much – zwłaszcza w okolicach jedzenia – nie można bagatelizować. Mucha rozprzestrzenia się bardzo szybko, dlatego przeprowadzenie dezynsekcji jest niezbędne. 

Warto zaufać naszej firmie i zdecydować się na profesjonalną dezynsekcję, dzięki której szybko pozbędą się Państwo uciążliwych owadów jakimi są muchy. 

Dezynsekcję much przeprowadzamy metodą opryskową, zamgławiania termicznego, zamgławiania ULV lub poprzez zastosowanie lamp owadobójczych. 

Usługi zwalczania much w chlewniach, oborach, na zewnątrz budynków itd. wykonujemy na terenie:

  • województwa kujawsko -pomorskiego: Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Włocławek, Grudziądz
  • województwa wielkopolskiego: Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Leszno 

Zakład nasz podejmuje się zwalczania much w ciągu 24 godzin od zgłoszenia zlecenia.

    Darmowa wycena!

    Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Może interesuje Cię wycena naszych usług? Wyślij zapytanie, a odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.
    Zadzwoń do nas!